/
O nas

miejsce przyjazne dzieciom

   Pani Agnieszka to Pani od robotów, programowania i wszelkich działań artystycznych dla dzieci. Z wykształcenia nauczyciel geografii, z zamiłowania wykwalifikowany przewodnik sudecki i wrocławski, prywatnie mama dwóch córek.
   Pani Justyna to Pani od angielskiego i Pani siedząca za biurkiem w naszej szkole i odbierająca od was maile i telefony. Z wykształcenia Kulturoznawca i nauczyciel języka angielskiego, z zamiłowania sternik jachtowy i turysta (szczególnie górski), prywatnie mama dwóch synów.

   Znamy się z czasów licealnych i zawsze aktywnie razem spędzamy czas wolny. Będąc nauczycielkami i z czasem mamami zapragnęłyśmy stworzyć miejsce przyjazne dzieciom, gdzie będą mogły przed lekcjami lub po lekcjach w szkole spędzać miło i pożytecznie czas. Programowanie, konstruowanie oraz język angielski to obecnie najważniejsze punkty na ścieżce rozwoju młodego człowieka. 

   Podążamy z duchem czasu bacznie obserwując zmiany w metodyce i  nowości na rynku edukacyjnym, wdrażamy najnowsze trendy w nauczaniu, nierzadko eksperymentując najpierw na własnych dzieciach 🙂

Zapraszamy serdecznie!

Przyjdź i zobacz jak jest u nas. Pierwsze zajęcia są bezpłatne!

OPINIE

Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo interesujący i zachęcający do nauki
tato Mai z 3 klasy
Nela twierdzi, że z zajęć u Państwa wynosi więcej niż ze szkoły
mama Neli z 6 klasy
Bardzo dziękuję za pracę z moją córką , która nie tylko nabywa wiedzę z języka, ale też jest bardzo zadowolona ze spotkań z Państwem i chętnie "biega " na zajęcia
mama Natalki z 5 klasy
Chciałam podziękować za ciekawe zajęcia. Hani bardzo się podobają
mama Hani z 3 klasy
Kasia uwielbia chodzić na angielski u Państwa w szkółce
mama Kasi z 2 klasy
Bardzo serdecznie Państwu dziękuję za prowadzone zajęcia w minionym roku szkolnym. Były one dla nas ogromnym wsparciem
mama Dawida klasa 4