O nas

O nas

Poznaj nas lepiej

Pani Agnieszka to Pani od robotów, programowania i wszelkich działań artystycznych dla dzieci. Z wykształcenia nauczyciel geografii, z zamiłowania wykwalifikowany przewodnik sudecki i wrocławski, prywatnie mama dwóch córek.

 

Pani Justyna to Pani od angielskiego i Pani siedząca za biurkiem w naszej szkole i odbierająca od was maile i telefony. Z wykształcenia Kulturoznawca i nauczyciel języka angielskiego, z zamiłowania sternik jachtowy i turysta (szczególnie górski), prywatnie mama dwóch synów.


 Znamy się z czasów licealnych i zawsze aktywnie razem spędzamy czas wolny. Będąc nauczycielkami i z czasem mamami zapragnęłyśmy stworzyć miejsce przyjazne dzieciom, gdzie będą mogły przed lekcjami lub po lekcjach w szkole spędzać miło i pożytecznie czas. Programowanie, konstruowanie oraz język angielski to obecnie najważniejsze punkty na ścieżce rozwoju młodego człowieka.


   Podążamy z duchem czasu bacznie obserwując zmiany w metodyce i  nowości na rynku edukacyjnym, wdrażamy najnowsze trendy w nauczaniu, nierzadko eksperymentując najpierw na własnych dzieciach 🙂
Zapraszamy serdecznie!


Przyjdź i zobacz jak jest u nas. Pierwsze zajęcia są bezpłatne!

opinie

Scroll to Top